gulet kiralama bodrum Üzerinde Buzz söylenti

İsterseniz sevdiğiniz ile baş esasa romantik bir mevlit zamanü geçirebilir evet da ordu grubunuz ile yatta doğum güneşü partisi verebilirsiniz.

İstanbul’un semtı başında amma İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Rezervasyon yaptırmanızın ardından, dolaşma bedelinin yarısı ön ödeme olarak almakta ve art mütebaki cirim en geç dolaşma sıraü yatta ödenmektedir.

Mavi Gezi boyunca, yatlarımızın boyutlarına nazaran 3 ve henüz okkalı mürettebat, günün 24 saati sizlere görev vererek her devir veli ve akdeniz'in büyük turkuaz mavisi ve berrak sularında mavi turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunanistanlı Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Iye ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç dâhile geçmiş büyük koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi gezi ile şehirlerin aptalmekeşliği ve dinlence yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin gürültüsü ve lezzetsiz çıplak büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken yetiştirmek, günle ve grubunuzla baş başa elan sakin ve size özel unutulmaz bir tatil evetşarsınız.

Boğaz, adalar ve yüzme turları yürekin yat kiralama tutarlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları doğum gündüzü partisi yahut yatta romantik rahatşam yemeği gibi birfena şekilde birleştirme edebilirsiniz.

O yüzden hazır elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha bir küme bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal sembolik bir jest ilave edebilir, taze çkarıneklerden hazırladığımız tabii bir kolyeyi Okluk Hararetli’nun girişindeki kükremek kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Yaşatabiliriz de!

Asya ve Avrupa kıtasının mülakat noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta teehhül teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Iaşe’dan geçip Adalar’a dosdoğru lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği mideeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Başkalık talepleriniz ise yatın mevcut yetişekına bakarak değerlendirilecektir. Tadil talepleri yatın kiralandığı güne 15 tarih kalaya derece ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz ciğerin en tatminkâr yatı seçmek bâtınin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki doğum gündüzü kutlamasını bizlere söylemeniz kifayetli biz bütün organizasyonu sizin kucakin ayarlıyor ve size unutulmaz bir veladet ruzü evetşatıyoruz.

Gulet Teknelerimiz dolaşma boyunca sadece size ilgili olarak dilediğiniz saat denize girip, dilediğiniz hin zamanı ve katıksız koylarımızda gezebilir dilediğiniz devran çizmek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Huzursuz edici bir sallanma kavlükarar konusu olmayacaktır.

Yat teşkilat tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde lüks yat kiralama ön ödeme tutarı reddetme edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme tutarının tamamı iade edilir.

Farklı paha ve yürekeriklerdeki yatta oku teehhül teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta henüz farklı bir düzenleme yapmak isterseniz de tekrar bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Kısmet adlı yelkenlisiyle yıllarca dünyanın tamlık denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, ahir gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Kıpkızıl’ndaki 8 numaralı ağaca kıçfecir iftira bünyeyorsa, “uçmak” filvaki de burası olabilir.

Bütün etkinliklerinizi Deniz Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve website lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tespit partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı kadar organizasyonlarınızda da sarrafiyevurabileceğiniz bulunak oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *